Кондитерський Дім Надія

Критерій сортування
Артикул товару: sv25
Під замовлення
Артикул товару: sv26
Під замовлення

для замовлень: 050 339 23 50

Артикул товару: dut34
Під замовлення

для замовлень: 050 339 23 50

Артикул товару: dut35
Під замовлення
Артикул товару: sv27
Під замовлення
Артикул товару: sv29
Під замовлення
Артикул товару: sv30
Під замовлення
Виводити по:

Весною 2018 року, після королівського весілля у Великобританії, ми відтворили весільний торт Меган і Гаррі - поєднання ніжного коржа, лимонного крему та унікального сиропу з бузини власного виробництва. Такі весільні торти на замовлення в Івано-Франківську були популярними впродовж цілого року. Багато наречених замовляли весільний коровай в Івано-Франківську і пляцки на весілля Івано-Франківськ саме у кондитерів “Надії”, а ми намагалися здивувати молодят і підібрати індивідуальний дизайн оформлення згідно побажань замовників.
Нещодавно на прилавках магазинів “Делікатес” з’явилися наші безглютенові кондитерські новинки - крафтові печива “Горіхове”, “Безглютенове з чіа”, “Кокосове з амарантом”. Зауважимо, що амарант, як кондитерську сировину, кондитери “Надії” використали першими в Івано-Франківську.
Для вибагливих клієнтів розроблені нові хлібобулочні вироби на основі натуральних заквасок. Живий хліб вже на полицях магазинів “Делікатес”!
Для любителів солодкого тестуємо модні мобільні десерти - сандвічі з морозивом власного виробництва та карпатською лісовою ягодою, макаронс-попс, кроклери. Створюючи модний продукт кондитери досягають професіональних та емоційних вершин. І остання трендова новинка, вершина кондитерської майстерності, так і називається, тістечко “Кіліманджаро” - бадьора ейфорія поєднання нових текстур та смаків.
Взимку для клієнтів Кондитерського Дому “Надія” пропонується вся палітра різдвяної випічки - імбирне печиво, штолен, бейглі з трьома начинками, австрійські ванільні рогалики Vanillekipferl, медові пряники.
Про наші вітрини з десертами говорять так: легко знайти, важко встояти і неможливо забути! Увесь світ в магазинах “Делікатес” і ми разом з усім світом!