Торти

Торти на замовлення, купити в Івано-Франківську

Кондитери фірми “Надія” - команда професіоналів, які виготовляють для Вас неперевершені смаколики. Це авторські роботи в майстерні художників-кутюр’є, які створюють кондитерські шедеври за бажанням клієнта: вишукані весільні торти Івано-Франківськ, пляцки на весілля Івано-Франківськ, торти Івано-Франківськ, дитячі торти Івано-Франківськ, домашнє печиво та тістечка, теплий духмяний хліб, короваї, медові пряники та кенді-бари на весілля. Весільні торти від Кондитерського Дому “Надія” - це реалізовані мрії молодят, авторське оформлення з врахуванням стилю весілля, кольорів, смаків замовника. В кожному творінні - майстерність, талант і душа наших кондитерів. Ми віримо в те, що робимо, щиро ділимося своїми знаннями і здобутками, вивчаємо досвід Європи та світу, не боїмося експериментувати та бути в тренді.
У виробництві кондитерських шедеврів ми поєднуємо тра¬диції бабусиних рецептів із вишуканими європей¬ськими новинками. Наше золоте правило - використання тільки екологічно чистих місцевих продуктів, ягід, фруктів, вирощених у власному органічному саду, а також інгредієнтів вищого ґатунку.
Найкращою мотивацією для нас є побажання та ідеї наших гостей, які допомагають нам ставати кращими. Кондитери фірми “Надія” з любов’ю спечуть і задекорують торт на замовлення Івано-Франківськ для вашої особливої події!
Ціни на торти на замовлення Івано-Франківськ можна дізнатися за тел. (050) 339-23-50.