095 290 07 88

Головна Доставка та оплата

Дорогий покупцю!

Запрошуємо Вас придбати у фірмовому продуктовому магазині “Делікатес” в Івано-Франківську смачні, унікальні та корисні для здоров’я продукти відмінної якості, які чудово доповнять сніданок, обід та вечерю, а також стануть окрасою Вашого столу.

На сайті магазину “Делікатес” Ви можете здійснити замовлення продукції в режимі онлайн з доставкою до під’їзду будинку чи в офіс у зазначений Вами час.

Як замовити:

Ви можете зробити замовлення, вибравши необхідні продукти з переліку, вказаному на сайті, сплатити їх вартість та вказати місце доставки.

Час прийому замовлень:

Щоденно - з 08:00 до 20:00*

Час доставки – з 08:00 до 23:00 в зазначений Вами час.
* Замовлення, що надійшли після 20:00, будуть опрацьовані впродовж наступного робочого дня.

Способи доставки та вартість:

Доставка здійснюється (за умови передоплати) службою таксі за вказаною Вами адресою. Вартість доставки покупець оплачує готівкою за тарифами перевізника при отриманні замовлення.

Ви можете також отримати замовлення особисто в магазині-кафе “Делікатес” (вул.Незалежності, 40).

У Вас є можливість замовити нашу продукцію з доставкою в інше місто (з переліку дозволених для далекого транспортування продуктів), оплативши вартість замовлення на нашому сайті і вказавши номер відділення ”Нової Пошти” у Вашому місті. Вартість доставки оплачує покупець при отриманні продукції у відділенні “Нової пошти”.

* Виготовлене замовлення може незначно відрізнятися від фотографії.

Кошик